Zamknij

Gmina Janikowo zrealizowała projekt poprzez doposażenie świetlicy oraz przebudowę drogi do świetlicy w Kołudzie Wielkiej

00:42, 30.12.2018 | T.R.
REKLAMA
Skomentuj

"Dostosowanie infrastruktury aktywizacji społecznej dla potrzeb seniorów i osób zagrożonych wykluczeniem społecznym poprzez doposażenie świetlicy wiejskiej oraz przebudowę drogi do świetlicy w Kołudzie Wielkiej" to projekt zrealizowany przez janikowską gminę. Jego celem jest ożywienie społeczne i gospodarcze na obszarach objętych Lokalnymi Strategiami Rozwoju.

- Przedmiotem projektu były prace polegające na doposażeniu sanitariatów świetlicy wiejskiej oraz przebudowa niezbędnej infrastruktury drogowej w miejscowości Kołuda Wielka. Beneficjentem projektu jest Gmina Janikowo. Warto jednakże zaznaczyć, że ze względu na charakter inwestycji, do ostatecznych beneficjentów należy zaliczyć użytkowników świetlicy wiejskiej, tj. mieszkańców miejscowości Kołuda Wielka, gdyż to oni najbardziej zyskają na jej realizacji. Projekt był  realizowany w budynku świetlicy wiejskiej i na drodze dojazdowej do niej - informuje janikowski magistrat.

Całość inwestycji wyniosła 487 086,25 złotych z czego dofinansowanie z EFRR  objęło kwotę 414 023,31 złotych.

(T.R.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© abcjanikowo24.pl | Prawa zastrzeżone