Zamknij

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ewa Piskorska reprezentuje nasz region w Berlinie

10:26, 22.01.2019 | RED
REKLAMA
Skomentuj

Region naszego województwa weźmie udział w Międzynarodowych Targach Rolno-Spożywczych Grüne Woche (Zielony Tydzień) w Berlinie. Największe światowe targi żywności, rolnictwa i ogrodnictwa trwają od 18 do 27 stycznia. Na stoisku zaprezentowane zostaną m.in.  gęsina, wyroby wędliniarskie i mleczarskie oraz oleje.

Nasz region w Międzynarodowych Targach Rolno-Spożywczych Grüne Woche 2019 w Berlinie  reprezentuje m.in. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ewa Piskorska (producent olejów z siedzibą w Kołodziejowie w powiecie inowrocławskim). Stoisko województwa kujawsko-pomorskiego obejmie powierzchnię 96 metrów kwadratowych.

Zobaczymy tam ekspozycję i promocję produktów tradycyjnych oraz żywności wysokiej jakości, między innymi wyrobów wędliniarskich, gęsiny, wyrobów mleczarskich oraz olejów.

O randze imprezy świadczy liczba wystawców oraz rosnące z roku na rok zainteresowanie targami, które odwiedza ok. 400 tysięcy osób. Corocznie powierzchnię targów liczącą 115 tysięcy metrów kwadratowych zajmuje ponad 1,5 tysiąca wystawców. Impreza jest miejscem spotkań producentów żywności z całego świata prezentujących produkty żywnościowe wysokiej jakości, promujących swoje marki i testujących gusta konsumentów.

[POGODA]1548148916954[/POGODA]

Równolegle do wystaw, degustacji i pokazów kulinarnych, odbywają się liczne seminaria i konferencje o tematyce rolniczej, ekonomicznej oraz poświęcone powiązaniom producentów surowców i przetwórców.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© abcjanikowo24.pl | Prawa zastrzeżone