Zamknij

Dobiegła końca budowa mostu. Jego uruchomienie przesunięto na 6 maja

08:43, 03.05.2019 | P.B
Skomentuj
REKLAMA

 

Budowa nowego mostu w Janikowie dobiegła końca. Kilka dni przeprowadzono ostatnie prace zwieńczające inwestycję. Nowym mostem przejedziemy już w przyszłym tygodniu.

- Każdy z nas, kto musi dojeżdżą do pracy przez jezioro liczy dni do otwarcia mostu. Cały czas miałem nadzieję, że most uruchomimy 30 kwietnia zgodnie z umową pomiędzy Zarządem Dróg Powiatowych w Inowrocławiu,a wykonawcą czyli firmą MOSTY Janusz Szymański - przekazał na profilu społecznościowym Burmistrz Janikowa Andrzej Brzezińskiego.

Z informacji przekazanych przez włodarza wynika, że mostem przejedziemy dopiero 6 maja. Ma to związek z koniecznością zmian w organizacji ruchu.

- Niestety uruchomienie mostu będzie możliwe dopiero w poniedziałek 6 maja. Dział techniczny ZDP, widocznie nie wierząc w deklarowany termin zakończenia prac, nie zgłosił wyprzedzająco zmiany organizacji ruchu. Od zgłoszenia do wprowadzenia takiej zmiany musi upłynąć 7 dni. Dlatego musimy wytrzymać jeszcze te kilka dni - dodał burmistrz, który podziękował firmie wykonawczej oraz Markowi Konstantynowiczowi, kierownikowi budowy za zaangażowanie i solidną pracę.

fot. Andrzej Brzeziński/FB

(P.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz