Zamknij

Artur Polehojko: Trudno jest ocenić testowanych zawodników

14:22, 21.01.2019 RED Aktualizacja: 14:25, 21.01.2019
Skomentuj

Zimowy sparing z juniorami Elany Toruń zakończył się zwycięstwem janikowian. Swój komentarz na temat biało-niebieskich przedstawił Artur Polehojko w serwis ks-unia.futbolowo.pl.

Pojedynek z juniorami toruńskiej Elany zakończył się zwycięstwem janikowian. Unici spotkanie wygrali 3:1.

Mecz był dla nas pierwszymi zajęciami na dużym boisku w tym roku. Myślę, że na ten moment trudno jest ocenić testowanych zawodników, jeden z nich miał przerwę w grze na poziomie rozgrywek ligowych, było też kilku juniorów. Zagraliśmy trzy razy po trzydzieści minut i niektórzy zawodnicy zagrali w krótkim wymiarze czasowym, ale jesteśmy na początku okresu przygotowawczego i niektórym jest jeszcze daleko do pełnej sprawności fizycznej i wydolnościowej. Z tego też względu, jak już wspomniałem wcześniej ciężko jest ocenić poszczególnych piłkarzy - wyjaśnia w rozmowie dla serwisu ks-unia.futbolowo.pl trener Unii Janikowo.