Zamknij
REKLAMA

Byłeś uczniem Szkoły Podstawowej w Janikowie w obecnie istniejącym Centrum Promocji Dialogu? Czekają na Twoje wspomnienia

14:54, 11.02.2019 | P.B
REKLAMA
Skomentuj

Centrum Promocji Dialogu w Janikowie zwróciło się do uczniów dawnej Szkoły Podstawowej w Janikowie. Placówka mieściła się w obecnym budynku Centrum Promocji Dialogu. Apel jest prosty. Chodzi o wspomnienia.

- Jeżeli zechciałbyś podzielić się z nami swoimi wspomnieniami archiwaliami oraz fotografiami poprzedzającymi działalność Centrum Promocji Dialogu, a także wraz ze znajomymi wspomnieć szkolne czasy, to zapraszamy Cię na spotkanie absolwentów - informuje placówka.

Spotkanie odbędzie się 29 marca o godzinie 16:00 w Centrum Promocji Dialogu przy ulicy 1-go Maja 8 w Janikowie. Autorzy najciekawszych wspomnień przewidziano atrakcyjne nagrody, które wręczone zostaną podczas uroczystego wernisażu dawnych fotografii dnia 12 kwietnia.

(P.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© abcjanikowo24.pl | Prawa zastrzeżone