Zamknij

W Janikowie zorganizowali plenerową imprezę dla dzieci z gminy i miasta

08:48, 16.09.2019 | MGOK
REKLAMA
Skomentuj

W miniony piątek 13 września Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Janikowie zorganizował imprezę plenerową dla uczniów szkół podstawowych i dzieci w wieku przedszkolnym z terenu gminy i miasta "Święto pieczonego ziemniaka", które cieszyło się sporym zainteresowaniem.

Dla wszystkich uczestników organizator przygotował  poczęstunek, przy tak sprzyjającej pogodzie nie mogło zabraknąć do tradycyjnego ziemniaka wyciągniętego prosto z paleniska grillowanej kiełbaski.

Na wszystkich spragnionych zabawy czekali animatorzy z Domu Kultury, którzy przygotowali zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu.

(MGOK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© abcjanikowo24.pl | Prawa zastrzeżone