Zamknij

Ponad "setką" przez Pakość. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy

06:51, 22.06.2019 | KPP/Izabella Drobniecka
REKLAMA
Skomentuj


Punktami karnymi i mandatem został ukarany kierujący samochodem marki Mercedes. Jechał on przez Pakość, w terenie zabudowanym, stanowczo za szybko.

Wczorajszy dzień (19.06) na długo powinien zapamiętać 41-letni kierujący mercedesem. Został on zatrzymany przez WRD, gdy jechał z prędkością 105 km/h. Biorąc pod uwagę to, że jechał w terenie zabudowanym, naruszył rażąco przepisy ruchu drogowego. Policjanci WRD zatrzymali jego prawo jazdy. Dostał 10 punktów i mandat karny w wysokości 400 zł.

asp. szt. Izabella Drobniecka 
 

(KPP/Izabella Drobniecka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© abcjanikowo24.pl | Prawa zastrzeżone