Zamknij

Wieczorny wypadek na Przemysłowej: Kierowca uderzył w drzewo, staranował znaki, ławkę i słup

10:34, 11.08.2019 | R.D
REKLAMA
Skomentuj


O godzinie 20:50 strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Janikowie przy CIECH Soda Polska S.A. wzięli udział w interwencji na ulicy Przemysłowej. Na miejscu doszło do wypadku samochodu osobowego, który uderzył w drzewo, znaki, ławkę i słup z przewodami elektrycznymi.

- Kierujący autem z niewiadomych przyczyn uderzył w drzewo, następnie staranował znaki, ławkę i słup na którym poprowadzone były przewody elektryczne. Kierowca odniósł powierzchowne obrażenia i został zabrany do szpitala. Do naszych działań należało zabezpieczenie miejsca zdarzenia i udzielenie pomocy poszkodowanemu - informuje OSP Janikowo.

Siły i Środki:
- 469[C]24 GBA MAN - OSP JANIKOWO
- 461[C]21 GBA MAN - JRG 1 PSP Inowrocław
- Pogotowie Ratunkowe
- Policja
- Pogotowie Energetyczne 
 

?

(R.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© abcjanikowo24.pl | Prawa zastrzeżone