Zamknij

sprzedawca lodów (nr 1279)

Nr oferty: StPr/19/1279Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przemysłowa 13, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca w lodziarni przy ul. Głównej w Janikowie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 08.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: DE LUXE DELIKATESY MONOPOLOWE CIESIELSKI PRZEMYSŁAW
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Przemysłowa 13, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 605 411 180
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy, cv, kontakt z pracodawcą osobisty ul. Przemysłowa 13, 88-160 Janikowo poprzedzony telefonem pod nr: 605 411 180
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Wykonywanie i montaż elementów stalowych
    StPr/19/0380
    data rozpoczęcia pracy od 18.04.2019
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Wykonywanie czynności spawalniczych
    StPr/19/0379
    data rozpoczęcia pracy od 17.04.2019
    wynagrodzenie od od 7 000 PLN

    piaskowanie i malowanie konstrukcji stalowych i zbiorników metodą natryskową hydrodynamiczną
    StPr/19/1352
    data rozpoczęcia pracy od 19.04.2019
    wynagrodzenie od 2 800 - 3 500 PLN

    spawanie konstrukcji stalowych i zbiorników,
    StPr/19/1355
    wynagrodzenie od 3 100 - 4 500 PLN

    montaż konstrukcji stalowych , praca na wysokości powyżej 3 m
    StPr/19/1356
    data rozpoczęcia pracy od 23.04.2019
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 500 PLN

    praca w lodziarni przy ul. Głównej w Janikowie
    StPr/19/1279
    data rozpoczęcia pracy od 08.04.2019
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    staz jako pracownik biurowy-wykonywanie zestawień (program Excel)
    StPr/19/1153
    data rozpoczęcia pracy od 01.05.2019
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    piaskowanie i malowanie konstrukcji stalowych metodą natryskową hydrodynamiczną
    StPr/19/1102
    data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
    wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN