Zamknij

Kwalifikowany pracownik ochrony z prawem jazdy kat. B (nr 2240)

Nr oferty: StPr/19/2240Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: mobilny patrol terenu obiektu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 19.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat B
    • Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej.
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie w ochronie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SANPRO CONSULTING BPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: HENRYKA SIENKIEWICZA 85/87, 90-318 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 510 011 604
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 9-16 pod nr tel. 510 011 604
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - stacjarekrutacja.pl, Termin: pn.-pt., Godziny : 9-16
      -montaż konstrukcji stalowych i innych instalacji przemysłowych, -obsługa sprzętu i urządzeń wykorzystywanych w procesie montażu/ praca w Janikowie-Budowa Soda
      StPr/19/2368
      data rozpoczęcia pracy od 05.07.2019
      wynagrodzenie od 3 500 - 5 000 PLN

      mobilny patrol terenu obiektu
      StPr/19/2240
      data rozpoczęcia pracy od 19.06.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN