Zamknij

POMOC KUCHENNA

Nr oferty: StPr/19/2574Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Klonowa 1, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: POMOC PRZY SPORZĄDZANIU POSIŁKÓW (OBIERANIE, MYCIE WARZYW, PRZYGOTOWYWANIE PÓŁPRODUKTÓW)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MA-FOOD KAMRUL HASAN
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: CHOPINA 15D, 62-510 Izabelin, powiat: koniński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 503920484
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt pod numerem telefonu 503 920 484
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    POMOC PRZY SPORZĄDZANIU POSIŁKÓW (OBIERANIE, MYCIE WARZYW, PRZYGOTOWYWANIE PÓŁPRODUKTÓW)
    StPr/19/2574
    data rozpoczęcia pracy od 15.08.2019
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    układanie, sortowanie drewna
    StPr/19/2540
    data rozpoczęcia pracy od 23.07.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN