Zamknij

Kocham Janikowo. Rusza kampania społeczna dla internautów z naszej gminy.

14:47, 02.10.2018 | P.B
REKLAMA
Skomentuj


Prowadzisz konto na Instagramie i chcesz zaistnieć na abcjanikowo24.pl? Wystarczy, że oznaczysz swój dowolny wpis hashtagiem #Janikowo, #abcjanikowo24.pl lub #kochamjanikowo albo jako lokalizację wybierzesz nasze miasto. Niewykluczone, że Twoja fotografia lub film niebawem pojawią się na stronie głównej naszego portalu.

Dział poświęcony materiałom z serwisu Instagram to najnowsza propozycja dla Czytelników abcjanikowo24.pl. W ten sposób chcemy zaprezentować naszym Czytelnikom najciekawsze fotografie i nagrania wykonywane przez janikowian, które publikowane są w jednej z najpopularniejszych aplikacji społecznościowych na świecie.

Czym jest Instagram? To aplikacja dostępna na telefonach komórkowych wyposażonych w aparat fotograficzny i dostęp do internetu. Dzięki niej każdy może robić zdjęcia i kręcić filmy, by później nakładać na nie kolorowe filtry i publikować w internecie.

Od października najciekawsze fotografie i filmy oznaczone hashtagiem  #Janikowo, #abcjanikowo24.pl lub #kochamjanikowo będzie można obejrzeć w naszym najnowszym dziale.

Wśród autorów publikowanych tu materiałów są są m.in. pasjonaci sportu i motoryzacji, miłośnicy pięknych janikowian widoków, fani aktywnych form spędzania wolnego czasu, a także inne osoby, które chcą czymś pochwalić się w sieci.

Zachęcamy do odwiedzania działu Instagram abcjanikowo24.pl i aktywnego udziału w jego tworzeniu. 

(P.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© abcjanikowo24.pl | Prawa zastrzeżone