Zamknij

Pomoc drogowa - o każdej porze dnia i nocy

12:51, 09.11.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy podczas jazdy samochodem, nic złego nam się nie przytrafi. I wcale nie trzeba mieć tutaj na myśli czarnych scenariuszy. Ponieważ wystarczy w zupełności zwykła awaria samochodu lub zatrzaśnięcie kluczyków w wewnątrz auta, by jednak dalsza jazda była niemożliwa. Wtedy najlepiej jest mieć na oku sprawdzoną firmę, która przyjdzie o każdej porze dnia i nocy i skutecznie uratuje nas z opresji.

Poznańska firma udzielająca pomoc drogową

Jeżeli taka przygoda na drodze przytrafi nam się na przykład na poznańskich drogach, to wtedy najlepszym rozwiązaniem będzie wezwanie profesjonalnej firmy - http://www.pomocdrogowapoznan.pl/firma. Rzeczywiście w tym przypadku możemy liczyć na całodobowe wsparcie. Firma przede wszystkim oferuje nam holowanie wszelkiego rodzaju pojazdów. Od momentu wezwania pomocy, ekipa powinna zjawić się na miejscu zdarzenia mniej więcej w ciągu 20 minut. Jest to naprawdę szybko, tym bardziej, że Poznań nie jest małym miastem.

Warto dodać, że firma posiada wszystkie licencje i uprawnienia do wykonywania zawodowych czynności. W takim razie możemy być naprawdę spokojni o holowany pojazd. Tym bardziej, że w firmie zatrudniani są wyłącznie wykwalifikowani specjaliści, którzy dokładnie wiedzą, jak powinni zachować się w konkretnych sytuacjach.

Kolejną kwestią, na jaką należy zwrócić uwagę, jest możliwość skorzystania z usług dodatkowych. W tym przypadku poznańska firma, ma nam do zaoferowania między innymi możliwość skorzystania z parkingu strzeżonego, jak i również warsztatu samochodowego. Jest to naprawdę bardzo pomocne rozwiązanie, jeżeli nasze auto mimo wszystko okaże się niesprawne, ale nam będzie i tak zależeć na kontynuowaniu podróży.

Warszawa - pomoc drogowa

Skoro już doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każda firma działa całodobowo, to tym bardziej powinniśmy poszukać właśnie takiej, na której będziemy mogli polegać przez 24 godziny na dobę, a także 7 dni w tygodniu. Podróżując po stolicy, prędzej czy później będziemy pewnie mieli okazję skorzystać ze wsparcia oferowanego przez firmę - https://drogowipomocnicy.pl/skup-aut/. W przypadku tej ekipy możemy być naprawdę spokojni o doświadczenie, jak i również odpowiednie kwalifikacje. Przede wszystkim pracownicy dysponują nowoczesnymi holownikami, dzięki którym możliwe jest holowanie różnego rodzaju samochodów. Wśród nich wymienia się nie tylko auta osobowe, ale również dostawcze. Także nie ma najmniejszego problemu z holowaniem pojazdów uszkodzonych w wyniku wypadku. Co oczywiście samo w sobie jest już poważnym kłopotem, ale przy okazji należy uważać w czasie transportu takiego samochodu, by nie doszło do jeszcze innych poważniejszych uszkodzeń.

Korzystając z usług tej firmy, można wspomnieć o naprawdę obszernym zakresie usług. Mianowicie wymienia się tutaj także transport samochodów i maszyn. Dlatego firmę możemy wezwać nie tylko do usunięcia podstawowych usterek, na miejscu zdarzenia, ale również w sytuacji, kiedy będziemy chcieli sprowadzić auto z zagranicy do Polski lub przewieźć je w zupełnie inne miejsce na terenie kraju. Okazuje się, że transportowane są nie tylko samochody osobowe, ale również i maszyny rolnicze oraz budowlane. W takim razie jest to wskazówka dla wielu osób na temat tego, iż usługa kierowana jest również do przedsiębiorstw i rolników.

Transport maszyn rolniczych autolawetą

Oczywiście w przypadku tej firmy, jak najbardziej możemy spodziewać się standardowych rozwiązań. Oznacza to przede wszystkim, że jeżeli wezwiemy na miejsce zdarzenia pomoc drogową, to w pierwszej kolejności ekipa będzie starała się usunąć usterkę. Ale jeżeli nie będzie to możliwe, wtedy faktycznie będziemy mogli spodziewać się holowania pojazdu we wskazane miejsce. W przypadku tej firmy możemy mniej więcej zorientować się, ile wyniesie nas koszt holowania. Jeżeli zamierzamy przetransportować swoje osobowe auto na terenie Warszawy, to powinniśmy zmieścić się w kwocie 120 złotych. Natomiast każdy kilometr poza stolicą, liczony jest jako dodatkowa kwota w wysokości 1,8 zł.

Białystok - pomoc przy sprowadzaniu samochodów

W przypadku dwóch poprzednich firm, mieliśmy okazję zauważyć, że żadna z nich nie ogranicza się wyłącznie do holowania pojazdów, a także wykonywania drobnych napraw na drogach. Tak samo będzie w sytuacji, jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie ze wsparcia udzielonego przez białostocką firmę - http://pomocdrogowa.bialystok.pl/oferta.

W tym przypadku mamy do czynienia z wszelką pomocą formalną przy sprowadzaniu samochodów z zagranicy. I wcale nie chodzi tutaj tylko o transport zakupionych aut lub maszyn z Holandii, Belgii czy Niemiec. Oczywiście jest to poniekąd wpisane w główne usługi oferowane Klientom. Ale nie należy zapominać również o tym, że osoby zainteresowane importem samochodów do kraju, mogą skorzystać także z załatwienia wszystkich formalności przy odbiorze aut sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych. Taka usługa mocno poszerza horyzonty i nie zmusza nas do ograniczania się tylko do Europy.

Oprócz tego, że firma pomaga sprowadzić samochody do kraju, to jeszcze świadczy inne dodatkowe usługi. Mowa jest w tym przypadku o naprawdę wielu dogodnych możliwościach. Pierwszą z nich jest zamówienie napraw blacharsko-lakierniczych. Oznacza to nic innego, jak naprawę lekko lub mocno uszkodzonych samochodów w wyniku kolizji oraz wypadków drogowych. Jeżeli zatem Twój samochód został w ten sposób uszkodzony, to najlepszym rozwiązaniem rzeczywiście okaże się pozostawienie auta w takim warsztacie.

Przynajmniej będziesz mieć gwarancję tego, że wszystkie naprawy zostaną wykonane w pełni profesjonalnie.

Innym rodzajem usług, o których warto wspomnieć, a które także są proponowane przez białostocką firmę, to możliwość wypożyczenia lawety lub przyczepy. Zatem osoby, które chcą sprowadzić samochód we własnym zakresie lub też zamieszają przewieźć konkretny sprzęt w dane miejsce, to może zapłacić jedynie za wynajem lawety, a nie za samą usługę holowania.?

Teraz widzimy, że takich możliwości jest naprawdę wiele. Wystarczy dokładnie rozejrzeć się wśród proponowanych ofert, a na pewno znajdziemy dla siebie odpowiednie rozwiązanie, z którego będziemy w pełni zadowoleni. W końcu chodzi o to, by nasz problem związany z popsutym autem, został jak najszybciej rozwiązany.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© abcjanikowo24.pl | Prawa zastrzeżone