Zamknij

Usługi kurierskie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb

00:00, 23.05.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Jeżeli chcesz wysłać paczkę kurierską i masz szczególne wymagania, to mamy dla Ciebie świetny sposób. Czasami zawartość paczki jest dla Ciebie bardzo ważna i bardziej niż zwykle zależy Ci na jej bezpiecznym transporcie. Warto wiedzieć, że w takiej sytuacji firmy kurierskie oprócz typowych przesyłek oferują jeszcze dodatkowe opcje dostawy. W każdej firmie kurierskiej jest przynajmniej kilka takich ciekawych usług, które odróżniają ją na tle firm konkurencyjnych. Chcesz mieć dostęp do wszystkich tych usług w jednym miejscu i wybierać tanie przesyłki kurierskie, które najbardziej Ci odpowiadają? Przedstawiamy prosty sposób.

Najlepszym sposobem na korzystanie z najszerszej oferty usług kurierskich jest skorzystanie z usług brokera kurierskiego, czyli firmy, która zrzesza usługi różnych kurierów. Broker Furgonetka współpracuje z największymi firmami kurierskimi działającymi na terenie kraju i pozwala Ci znacząco oszczędzać na przesyłkach kurierskich. Zarejestruj się na stronie Furgonetka.pl i wybieraj spośród 9 największych przewoźników.

Przykładowo kurier DPD oferuje następujące usługi:

Standardowe usługi krajowe – znane są pod nazwą DPD CLASSIC obejmujące usługi kurierskie gwarantujące jednodniowy czas doręczenia. Każda paczka wysłana w tej usłudze jest ubezpieczona do kwoty 1000 zł, a kurier podejmuje dwie próby doręczenia. Odbiorca i nadawca mogą też sprawdzić informacje dotyczące przesyłki na stronie firmy kurierskiej DPD. Firma ta oferuje też wiele dodatkowych opcji jak na przykład przesyłki pobraniowe czy indywidualne przesyłki zwrotne.

Ekspresowy serwis krajowy – dzięki tej usłudze paczki dostarczane są o określonej godzinie, np. do 9.30 lub do 12.00 następnego dnia po dniu nadania. Każdy Klient ma też możliwość indywidualnego ustalenia dokładnej godziny dostarczenia paczki, co jest szczególnie przydatne w sytuacji, kiedy przesyłka musi być dostarczona bardzo szybko.

To tylko przykład usług jednego z 9 kurierów dostępnych w Furgonetka. Użytkownicy serwisu bardzo często wybierają też usługę doręczenia przesyłki w sobotę. Możliwości względem wysyłki paczek jest wiele, więc każdy bez problemu znajdzie opcję idealną dla siebie.

Chcesz wysłać paczkę kurierską? Jeżeli zależy Ci, żeby wysyłka kurierem była tania i bezpieczna, skorzystaj z oferty, którą znajdziesz na stronie https://furgonetka.pl/.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© abcjanikowo24.pl | Prawa zastrzeżone