Zamknij

Najlepsze i najciekawsze seriale dla młodzieży na Netflix. Zobacz na Pinbook.pl

07:35, 22.08.2020 | materiały partnera

Najciekawsze seriale młodzieżowe na Netflix

Netflix to prawdziwa kuźnia dobrych i ciekawych seriali. Na ich platformie każdy znajdzie coś dla siebie. Często Netflix stawia na tworzenie takich produkcji, które trafią do szerokiego grona odbiorców, a najszerszą grupą docelową zarówno na świecie, jak i w Polsce, jest młodzież. Nic więc dziwnego, że co i rusz pojawiają się seriale, które dedykowane są właśnie im. Ale w gąszczu tych wszystkich produkcji ciężko stwierdzić co jest dobre, a co niewarte zachodu. Wybraliśmy więc cztery najciekawsze produkcje dla młodzieży, które dostępne są na platformie Netflix.

The end of the f***ing world”

Historia doczekała się dwóch sezonów I cieszy się wielkim zainteresowaniem za granicą, ale również w Polsce. Ci, którzy się na to zdecydowali - zdecydowanie stawiają ten tytuł w czołówce najciekawszych produkcji dostępnych na Netflixie. Serial opowiada o szesnastoletnim Jamesie, który twierdzi, że jest psychopatą. Jego zainteresowania faktycznie są nieco nietypowe - uwielbia on bowiem mordować zwierzęta. Pewnego dnia przestaje mu to przynosić przyjemności i postanawia, że zrobi coś znacznie większego. Jego ofiarą pada Alyssa. Nastolatka jest zbuntowana i zmaga się z wieloma problemami. Dziewczyna proponuje mu ucieczkę, a dla Jamesa jest to sytuacja wymarzona. Oboje wyruszają więc w podróż po Anglii, ale ich wycieczka przynosi za sobą sporo nieoczekiwanych zwrotów akcji… Czy Alyssa pożałuje tej propozycji? A może James porzuci swoje plany zabicia dziewczyny?

The Originals”

Na pewno kojarzycie serial „Pamiętniki wampirów”. Więc tym bardziej ten serial powinien przypaść wam do gustu. To historia o najstarszej rodzinie wampirów na świecie, która przed wiekami obiecała sobie, że zostaną NA ZAWSZE razem. Klaus, pół wampir i pół wilkołak, powraca do Nowego Orleanu - miasta, które wybudował setki lat temu wraz ze swoimi najbliższymi. Spotyka się z Marcelem, który sprawuje władzę absolutną nad mieszkańcami. Dowiaduje się także, że Hayley przebywa we francuskiej dzielnicy, poszukując wskazówek, które dotyczą historii jej rodziny.

Szkoła dla elity”

Czyli trochę dynastia po hiszpańsku. Les Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w całej Hiszpanii. Tam należą tylko dzieci, które są z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam również trójka biedniejszych dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. Ale to WCALE nie jest dla nich uśmiechem od losu. Czekają ich ciężkie czasy. Trwa bowiem wypowiedziany, jasny i klarowny, konflikt pomiędzy tymi, którzy mają wszystko, a tymi, którzy mają niewiele. Ten konflikt doprowadza do morderstwa. Kto jest za to odpowiedzialny? Co doprowadziło do tej sytuacji?

The Umbrella Academy”

A oto serial, który spodoba się tym, którzy lubią elementy sci-fi. Opowiada o roku 1989, o jednym i tym samym dniu, w którym kobietom, zupełnie niezwiązanym ze sobą, rodzi się łącznie czterdzieścioro dzieci. I nie byłoby w tym nic niezwykłego, bo przecież więcej dzieci rodzi się jednego dnia, ale… Żadna z tych kobiet nie była nawet w ciąży. Siedmioro dzieci adoptowanych zostaje przez miliardera sir Reginalda Hargreeve’a, który chce przygotować je do misji ocalenia świata. Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem. Kiedy trochę dorośli, ich więzy rozluźniły się i każdy poszedł w swoją stronę. Po latach spotykają się jednak na wieść o śmierci ich ojca. Wszyscy wspólnie próbują rozwiązać zagadkę jego śmierci. Ale nic nie jest proste, kiedy jest się tak różnymi…

Oglądaliście których z tych seriali? Jak wam się podobają?

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%