Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Inżynier Produkcji

Data dodania: 2019-11-04 19:43:32ID: 29

503Pokaż numer[email protected]

Stabilna spółka produkcyjna z branży technicznej zlokalizowana w Inowrocławiu w związku z dalszym rozwojem zakładu poszukuje 2 ekspertów na stanowisko INŻYNIERA PRODUKCJI, będących "łącznikami" między produkcją a działem technologicznym.

OBOWIĄZKI:

- Rozwiązywanie problemów technologicznych na produkcji
- Ścisła współpraca z działem technologicznym i produkcyjnym
- Kontrola produkcji pod kątem technologicznym (gięcie, frezowanie etc.)
- Opracowywanie procesów technologicznych dla produkowanych wyrobów
- Przeprowadzanie procesu wdrożeń nowych produktów
- Nadzór technologiczny nad procesem produkcji
- Zarządzanie danymi i zmianami w procesach
- Analiza i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych i jakościowych
- Praca z dokumentacją techniczną
- Raportowanie do Kierownika Działu Technologicznego

POSZUKIWANE KOMPETENCJE:

- wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana mechanika i budowa maszyn)
- Doświadczenia na podobnym stanowisku
- Doświadczenie na produkcji - min. 5 lat
- Znajomość branży metalowej (obróbka blach, obróbka skrawaniem etc.)
- Wiedza techniczna
- Znajomość pakietu MS Office
- Mile widziana znajomość oprogramowania Inventor i AutoCad oraz zdolność myślenia koncepcyjnego

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- 2 wakaty na stanowisko Inżyniera Produkcji
- Umowę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
- Pracę w systemie 1-zmianowym
- Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Wynagrodzenie stałe + premie uzależnione od spełnienia odpowiednich wskaźników
- Przeszkolenie i wdrożenie do pracy
- Szkolenia podnoszące kwalifikacje
- Opiekę medyczną oraz wizyty u specjalistów finansowane przez firmę
- Ubezpieczenie grupowe oraz kartę MultiSport

APLIKUJ POPRZEZ NASZĄ STRONĘ: https://www.corsonhr.pl/oferty-pracy/?offer=https://corsonhr.elevato.net/pl/inzynier-produkcji-inowroclaw,ja,191

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego (nr lic. 7933) skoncentrowaną na rekrutacji Kandydatów na stanowiska kluczowe w firmach, specjalistyczne, techniczne oraz wysokie.