Zamknij

3-miesięczny areszt dla 40-latka

10:56, 22.04.2025 Aktualizacja: 11:19, 22.04.2025
Skomentuj

Mundurowi w miejscu zamieszkania oraz pomieszczeniach gospodarczych ujawnili ponad pół kilograma substancji. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd zastosował 3-miesięczny areszt.

W minionym tygodniu (16.04.25r.) policjanci z Komisariatu Policji w Pakości wspólnie z Wydziałem Kryminalnym odwiedzili 40-latka w jego miejscu zamieszkania w gminie Inowrocław. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna może być zamieszany w proceder narkotykowy.

Podczas przeszukania domu oraz pomieszczeń gospodarczych, funkcjonariusze przy udziale przewodnika psa policyjnego i jego czworonożnego współpatrolowca ujawnili łącznie ponad pół kilograma zakazanych środków w postaci marihuany, kryształu, proszku oraz tabletek.

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd przychylił się do wniosku funkcjonariuszy i zastosował tymczasowy 3-miesięczny.

(MP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz