Zamknij

Starosta Inowrocławski Wiesława Pawłowska spotkała się z nowym Komendantem Powiatowym Policji w Inowrocławiu

12:25, 12.03.2021 | tekst i źródło: Powiat Inowrocławski
Skomentuj
REKLAMA

Starosta Inowrocławski Wiesława Pawłowska spotkała się dzisiaj z nowym Komendantem Powiatowym Policji w Inowrocławiu podinsp. Karolem Konopackim.

Spotkanie było okazją do przekazania podinsp. Karolowi Konopackiemu gratulacji w związku z powołaniem na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji.

- Awans ten jest niewątpliwie wyrazem docenienia Pańskich wysokich kwalifikacji, sumiennej i rzetelnej służby oraz bogatego doświadczenia zawodowego. Wyrażam przekonanie, że pod przewodnictwem Pana Komendanta Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu skutecznie, z policyjną starannością działać będzie na rzecz i dla mieszkańców Powiatu Inowrocławskiego. Liczę na owocną współpracę z samorządem powiatowym – powiedziała Starosta.

Rozmawiano o sprawach bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Inowrocławskiego, wykrywaniu przestępstw, ściganiu ich sprawców oraz o sprawach lokalowych Komendy. Komendant zadeklarował dobrą współpracę z Powiatem Inowrocławskim, a Starosta z powiatową policją.

Wiesława Pawłowska wręczyła na spotkaniu nowemu komendantowi przypinkę Powiatu Inowrocławskiego czyli tzw. pin, który od razu przypiął on z dumą do munduru.

(tekst i źródło: Powiat Inowrocławski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%