Zamknij
REKLAMA

Prognoza pogody dla Janikowa. Do końca tygodnia zimno. Co dalej?

11:01, 06.04.2021 | RM
Skomentuj
REKLAMA

Prognoza pogody na najbliższy tydzień dla Janikowa – zimno i dopiero pod koniec tygodnia odczujemy stopniowe ocieplenie. 

Do czwartku w Janikowie pozostaniemy w zimnych masach powietrza – nocami pojawiać się będzie słaby mróz do -2, -1 st., a w dzień maksymalnie temperatura powietrza będzie wzrastać do 6-7 st. (w czasie opadów będzie niższa).

Do tego umiarkowany wiatr zwiększy odczucie zimna. Lokalnie zwłaszcza w dzień pojawiać się będą przelotne opady śniegu i krupy śnieżnej.

W piątek zacznie napływać cieplejsza masa powietrza i jest spora szansa, że w sobotę i niedzielę temperatura powietrza popołudniami przekroczy 10 st. i okresami zaświeci słońce – przelotny deszcz jest jednak możliwy.

[PYLKI]1617699744922[/PYLKI]

Noce również będą cieplejsze i na ogół bez mrozu. W kolejnym tygodniu ponownie napłynie chłodniejsze powietrze, ale spadek temperatury nie będzie tak dotkliwy jak w ostatnich dniach…

Warunki biometeorologiczne do czwartku będą niekorzystne, ale pod koniec tygodnia częściej będą obojętne.

W powietrzu w średnim stężeniu obecne będą pyłki topoli i cisu. W mniejszym stężeniu zaczyna pylić wierzba. Brzoza ze względu na niską temperaturę opóźnia swoje pylenie.

[ZT]1327[/ZT]

[ZT]1320[/ZT]

 

(RM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%