Zamknij
REKLAMA

Podczas kontroli bmw i kierowcy policjanci ujawnili narkotyki

12:44, 27.12.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Za posiadanie zabronionych środków ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do trzech lat więzienia. Z taką karą musi liczyć się zatrzymany przez policjantów wydziału patrolowo-interwencyjnego inowrocławskiej komendy 34-letni mężczyzna.

Czujność policjantów „patrolówki” ich nie zawiodła. Gdy (23.12) w godzinach wieczornych wypatrzyli pojazd marki BMW, który zatrzymał się w ustronnym miejscu na terenie miasta, postanowili to sprawdzić. Kierujący na widok patrolu był zdenerwowany i niespokojny. Policjanci skontrolowali to co mężczyzna posiadał zarówno przy sobie jak i w samochodzie.

W jego odzieży oraz saszetce i portfelu patrol ujawnił susz roślinny i biały proszek. Łącznie 9,20 grama. Było też sześć tabletek. Badanie testerami narkotykowymi wykazało, że to marihuana, amfetamina i ecstasy. Dalej środkami odurzającymi zajmie się bydgoskie laboratorium, które je szczegółowo zbada. 34-letni mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

Następnego dnia po zebraniu przez kryminalnych dowodów, zatrzymany usłyszał zarzut posiadania zabronionych środków. Grozi mu teraz kara do trzech lat pozbawienia wolności.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%