Zamknij
REKLAMA

Obchody Święta Policji w Powiecie Inowrocławskim [ZDJĘCIA]

12.44, 14.07.2022 Powiat Inowrocławski Aktualizacja: 12.47, 14.07.2022
Skomentuj
REKLAMA

Oficjalna uroczystość z okazji święta Stróżów Prawa odbyła się dziś w Komendzie Powiatowej przy ul. Toruńskiej. W uroczystości wzięły udział m.in. Starosta Inowrocławski Wiesława Pawłowska i Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Alicja Przybylińska.

Najserdeczniejsze życzenia i gratulacje dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych, w imieniu Zarządu Powiatu Inowrocławskiego, na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu mł. insp. Karola Konopackiego złożyła Starosta.

[FOTORELACJA]210[/FOTORELACJA]

- Policyjna służba jest wymagająca, ale obdarzona dużym szacunkiem mieszkańców Powiatu, którzy są wdzięczni za pomoc i wsparcie udzielane nieprzerwanie, w dzień i w nocy. Zawsze można liczyć na niezawodność Funkcjonariuszy, którzy stoją na straży ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego, dbają o obywateli i ich mienie. Godne podziwu są Państwa działania w zakresie szeroko prowadzonej profilaktyki, która ma na celu uświadomienie już najmłodszym istniejących niebezpieczeństw i zagrożeń, sposobu radzenia sobie z nimi czy przeciwdziałania tym zjawiskom – czytamy w liście Wiesławy Pawłowskiej.

Starosta podkreśliła, że stróże prawa realizują odpowiedzialną misję, trudną i obciążającą, ale czynią to z pełnym oddaniem, profesjonalnie i rzetelnie. - Państwa ofiarność, trud pracy oraz pełna gotowość do niesienia pomocy mieszkańcom naszego regionu jest godna podziwu – ocenia Starosta.

[ZT]3234[/ZT]

[ZT]3226[/ZT]

[ZT]3214[/ZT]

(Powiat Inowrocławski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%