Zamknij

Podziwiasz swojego tatę? Napisz o nim i zdobądź nagrodę!

07:48, 23.04.2019 | B.N.
Skomentuj
REKLAMA

„Mój ojciec – dobrze być razem” - pod tym hasłem, już po raz 5. rusza konkurs skierowany do młodzieży w wieku od 13 do 20 lat. . Co należy zrobić, aby wziąć w nim udział? Napisać pracę prezentującą pozytywny wizerunek ojca oraz ojcostwa z perspektywy dziecka. Na autorów najlepszych prac czekają cenne nagrody. 

Przedsięwzięcie oma na celu promowanie idei wspólnego spędzania czasu oraz uczestnictwa ojców w życiu rodzinnym. Wydarzenie organizowane jest w ramach „Kujawsko-Pomorskiego Programu Wspierania Rodziny na lata 2014 – 2022. Rodzina jest najważniejsza”.

W konkursie wyłonionych zostanie 6 laureatów, w dwóch kategoriach: 3 laureatów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz 3 ze szkół ponadgimnazjalnych. Nagrodą dla najlepszych z każdej z kategorii będą bony upominkowe o wartości:

·         I miejsce – 500 zł brutto

·         II miejsce – 300 zł brutto

·         III miejsce – 200 zł brutto

Prace o objętości nie mniejszej niż 2 i nie większej niż 3 strony formatu A4 należy składać do 10 maja. Materiały powinny być składane za pośrednictwem szkół do których uczęszczają uczestnicy Konkursu.

W razie pytań,  proszę kontaktować się z pracownikiem Departamentu Spraw Społecznych, Arkadiuszem Joppek pod numerem 56 652 18 15, bądź też na adres email: [email protected]

?

(B.N.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz