Zamknij

Policjanci z Kruszwicy i Janikowa przygotowali świąteczne paczki

09.37, 26.12.2022 KPP Aktualizacja: 09.37, 26.12.2022
Skomentuj
REKLAMA

„Pomagamy i chronimy”, to policyjna misja, którą można wypełniać w różny sposób. Obdarowywanie ludzi z okazji świąt może być jednym z nich. Dlatego szczególnie w tym okresie, inowrocławscy policjanci i pracownicy zaangażowali się w przygotowanie świątecznych paczek dla rodzin.

Kolejny raz policjanci i pracownicy policji na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Inowrocławiu mł. insp. Karol Konopacki włączyli się w pomoc dla rodzin z dziećmi.

Dzięki zebranym wśród siebie funduszom możliwe było spełnienie małych marzeń o tym, co chciałyby pod choinką znaleźć dzieci. W paczkach znalazły się zabawki, przybory szkolne, materiały piśmiennicze i farby, słodycze, ręczniki, poduszki, koce, pościele i środki czystości.

- Policyjny Gwiazdor odwiedził dwie rodziny powiatu inowrocławskiego. Życząc wesołych i zdrowych Świąt, policjanci z Kruszwicy i Janikowa przekazali podarunki. Spotkaniom towarzyszyły wzruszające chwile. Nie ma nic cenniejszego nad uśmiech dziecka - informuje Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu.

(KPP)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%