Zamknij

Działania na naszych drogach. Blisko 100 aut skontrolowanych

09:33, 22.11.2019 Aktualizacja: 09:34, 22.11.2019
Skomentuj

Działania kontrolno-prewencyjne miały na celu eliminowanie z ruchu pojazdów, których stan techniczny mógł wpływać na zwiększoną emisję spalin do środowiska.

Podczas kontroli policjanci WRD ujawniali przede wszystkim wykroczenia drogowe, związane ze stanem technicznym, który w oczywisty sposób wskazywał na nieprawidłowe działanie silnika lub uszkodzenie układu wydechowego.

Patrole w tym zakresie działały (20.11). Skontrolowanych zostało 99 pojazdów. W dwóch przypadkach policjanci ujawnili nieprawidłowości w zakresie emisji spalin. W jednym przypadki został w związku z tym zatrzymany dowód rejestracyjny.

Ponadto zatrzymane kolejne cztery dowody rejestracyjne wiązały się z tym, że w samochodach policjanci stwierdzili m.in. wyciek płynów eksploatacyjnych. Patrole także edukowały kierujących, że powstający uciążliwy smog jest efektem właśnie emitowanych do środowiska spalin o nadmiernej toksyczności, pochodzących od pojazdów o złym stanie technicznym.

(kpp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu abcjanikowo24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz