Zamknij

Gnali ile na liczniku, a to nie popłaca. W regionie posypały się mandaty

09:49, 21.04.2020 | KPP
Skomentuj
REKLAMA

Lekceważącym stosunkiem do przepisów ruchu drogowego okazali się ci kierowcy, którzy jechali w terenie zabudowanym ponad sto kilometrów na godzinę. Gdy zatrzymała ich policja utracili prawo jazdy.

Policjanci dyscyplinują tych, którzy jadą z nadmierną prędkością i powodują zagrożenie na drogach. Nie ma ulg do piratów drogowych. „Ciężka noga” i pośpiech ma swoje konsekwencje. Zdarza się też, że dochodzi z tego powodu do kolizji i poważnych w skutkach wypadków drogowych. Wtedy na refleksję jest już najczęściej za późno. Zdarzeniom drogowym można zapobiegać. Wystarczy jechać rozsądnie i zgodnie z przepisami. Czy to takie trudne?

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w Inowrocławiu powstrzymali ostatnio czterech kierowców, którzy na terenie powiatu inowrocławskiego, w terenie zabudowanym, przekroczyli dopuszczalną prędkość. W Suchatówce, samochodem marki VW Jetta, przemieszczał się  63-letni mężczyzna. Policjanci ustalili, że jechał on z prędkością 103 km/h.  W tym rejonie także jechał mazdą 20-letni mężczyzna. On miał 106 km/h. Przez Jaksice poruszał się 41-letni kierujący samochodem marki VW. Kierujący podróżował z prędkością 105 km/h. Natomiast ul. Mątewską w Inowrocławiu jechał 33-letni mężczyzna, który kierował oplem. Kierowca ten miał na liczniku także 105 km/h.

Każdy z tych uczestników stracił na trzy miesiące prawo jazdy. Nie obyło się bez punktów karnych i mandatów.

[ALERT]1587455256524[/ALERT]

[POGODA]1587455259755[/POGODA]

(KPP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz