Zamknij

Pakoscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące przywłaszczenia pieniędzy z bankomatu

11:45, 21.05.2020 | RJ
Skomentuj
REKLAMA

Pakoscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące przywłaszczenia pieniędzy z bankomatu. Po opublikowaniu materiału poglądowego dotyczącego przestępstwa, do policjantów szybko napłynęły informacje na temat osoby podejrzewanej.

Wczoraj (20.05) zostały opublikowane informacje na temat przestępstwa, do którego doszło w kwietniu na terenie Pakości. Policja poszukuje bowiem mężczyzny, którego wiąże się z tym zdarzeniem.

Publikacje sprawiły, że z policjantami w Pakości skontaktowały się osoby, które w mężczyźnie rozpoznały mieszkańca powiatu inowrocławskiego. Policjanci z komisariatu w Pakości w dalszym ciągu prowadzą w tej sprawie dochodzenie, które ma na celu ustalenie dokładnych okoliczności i przebiegu przestępstwa, a co za tym idzie pociągnięcia do odpowiedzialności osoby, która złamała prawo.

Dziękując za reakcję tym, którzy pomogli w identyfikacji mężczyzny warto przypomnieć o tym, że pozostawienie sobie czegoś znalezionego to przywłaszczenie. Ktoś powie "znalezione nie kradzione", a to duży błąd.

Postępując w taki sposób popełniamy przestępstwo i narażamy się nawet na karę pozbawienia wolności. Znalezione rzeczy można przekazać do biura rzeczy znalezionych lub poinformować o tym najbliższą jednostkę Policji. W innym razie narażamy się na karę do 5 lat pozbawienia wolności.

[POGODA]1590054214438[/POGODA]

(RJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%