Zamknij

Dzielnicowi nagrodzili feriowiczów za udział w konkursie telefonicznym

09:47, 08.01.2021 | kpp
Skomentuj
REKLAMA

O bezpieczeństwie trzeba mówić, uczyć o nim , ale i starać się interesować tą tematyką dzieci i młodzież. Stąd policyjny konkurs dla tych, którzy mają teraz ferie. To właśnie w trosce o to, by ten wolny czas był dla nich bezpieczny.

Zadanie polegało na tym, aby w czwartek (07.01.21r.) zadzwonić do policjantki na podany numer telefonu i podać hasło „Bezpieczne ferie”. Trzy osoby, którym o wyznaczonej godzinie udało się dodzwonić jako pierwszym, wygrały paczki upominkowe z „zimowym zestawem” dotyczącym bezpieczeństwa.

Laureatami zostali: Maria Chowiera lat 5, Krzysztof Pannert lat 13 i Bartosz Dreliszak lat 11. Uczestnicy otrzymali gry planszowe „Bezpieczne miasteczko”, książeczki o bezpieczeństwie, odblaski ufundowane przez Powiat Inowrocławski. Otrzymali także jabłuszko do jazdy po śniegu z hasłem propagującym ogólnopolską akcję informacyjno-edukacyjną pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”, przygotowaną przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji.

Podczas piątkowego (08.01.21r.) spotkania w Komendzie Powiatowej Policji w Inowrocławiu, laureaci wysłuchali krótkiej prelekcji na temat zasad bezpiecznego wypoczynku i odebrali upominki. Wręczyli je dzielnicowi mł. asp. Damian Stasiak i asp. Damian Kacprzak.

 

(kpp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz