Zamknij

Nowy sklep firmowy Piekarni Grochola w regionie 

11:18, 01.02.2021 | Reklama
Skomentuj

Piekarnia Grochola Prawdziwy Chleb. to nie tylko dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów piekarniczych, ale także wiele lat doświadczeń mistrzów piekarskich. 

Codzienny uśmiech Klientów nabywających produkty sprawił, że właściciele piekarni postanowili zrobić coś więcej. Piekarnia postanowiła nie tylko być producentem, ale także i partnerem w życiu codziennym. Tak powstała idea zbudowania marki Grochola Prawdziwy Chleb. Marki innej niż wszystkie, gdzie gwarantem jakości jest twórca firmy Dariusz Grochola, a Klient nie jest wyłącznie anonimowym elementem statystyk, a Przyjacielem piekarni.

W Piekarni Grochola Prawdziwy Chleb każdy Klient znajdzie coś dla siebie m.in. Kanapki na ciepło.

Oprócz Kanapek na ciepło w ofercie śniadaniowej znajdziemy tam również jogurty, sałatki i kanapki, które świetnie sprawdzają się jako drugie lub pierwsze śniadanie do pracy czy szkoły.

W propozycji piekarni nie mogło zabraknąć również słodkości, które są ucztą dla oczu i podniebienia. Ciasta wyglądają i smakują jak domowe wypieki z przepisu naszych babci, a aromatyczne ciastka drożdżowe przygotowywane i wypiekane na miejscu kuszą niezwykłym zapachem. 

Nie można także zapomnieć o Prawdziwym Chlebie. Powstał z zakwasu, w którego skład wchodzi mąka, sól i woda, co powoduje, że chleb jest niezwykle smaczny i aromatyczny. W asortymencie bułek każdy znajdzie coś dla siebie. Większość bułek jest wypiekana na miejscu.

Wyrabiane ręcznie ciasto jest codzienne dostarczane do sklepów firmowych, dzięki czemu o każdej porze można spotkać ciepłe bułeczki. Najważniejsze jest jednak to, że w Piekarni Grochola Prawdziwy Chleb., pieczywo jest wypiekane tylko ze świeżego ciasta, nigdy mrożonego.

Sklep firmowy przy ul. Poznańskiej 17 w Piotrkowie Kujawskim będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00 oraz w soboty w godzinach 8:00 - 14:00.

[POGODA]1612173724867[/POGODA]
 

(REKLAMA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%