Zamknij

ALSTAL laureatem „Diamentów Forbesa” 2021

19:52, 01.02.2021 | MP
Skomentuj
REKLAMA

Diamenty Forbesa to niezwykłe wyróżnienie przyznawane co roku polskim firmom, które najszybciej zwiększają swoją wartość. W tym roku firma ALSTAL znalazła się w gronie laureatów w kategorii firm o przychodach powyżej 250 mln złotych!

ALSTAL Grupa Budowlana uplasowała się na drugim miejscu w województwie kujawsko-pomorskim w kategorii firm o przychodach powyżej 250 mln złotych.

Wyróżnione w zestawieniu przedsiębiorstwa są podzielone według województw. Tegoroczna lista jest rekordowo długa - liczy blisko 15 tysięcy firm, którym firma badawcza Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, a które jednocześnie mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami.

Firmy z grona „Diamentów Forbesa” zostały podzielone na 16 województw, a w ramach każdego z nich na kolejne trzy kategorie – według poziomu przychodów: 5-50 mln złotych, 50-250 mln złotych, powyżej 250 mln złotych.

- Czujemy się wyróżnieni i bardzo się cieszymy, że znaleźliśmy się w rankingu Forbesa. Niewątpliwie jest to dla nas duża motywacja do dalszego rozwoju. Diament Forbesa jest również dowodem na słuszność obranej przez naszą firmę strategii rozwoju a także potwierdzeniem stabilności finansowej i wiarygodności dla Klientów – Jarosław Szczupak, Prezes Zarządu ALSTAL Grupa Budowlana.

ALSTAL Grupa Budowlana to jedna z największych firm budowlanych w naszym kraju z całkowicie polskim kapitałem. ALSTAL ma na swoim koncie bardzo szerokie spektrum inwestycji na krajowym rynku. Od budowy szpitali i centrów medycznych, przez farmy wiatrowe, po renowację zabytkowych gmachów.

W portfolio grupy jest m.in. budowa Opery Leśnej w Sopocie, Term Maltańskich w Poznaniu czy stadionu MotoArena w Toruniu. Perłą w koronie firmy niewątpliwie będzie też szczecińska Fabryka Wody, nowoczesny kompleks basenowo-edukacyjny z największą liczbą saun w Europie. Ta inwestycja to projekt wart ponad 350 milionów złotych.

Firma jest laureatem wielu prestiżowych nagród których „zwieńczeniem” jest Godło Teraz Polska, uzyskane w 30-stej, jubileuszowej edycji najbardziej znanego konkursu promującego polskich przedsiębiorców.

[ZT]900[/ZT]

 

(MP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%