Zamknij

Gmina Janikowo zaprasza do inwestowania!

07:13, 27.03.2021 | RJ
Skomentuj
REKLAMA

Gmina Janikowo przypomina przedsiębiorcom i inwestorom o możliwości zainwestowania na swoich gruntach. Udostępniła też mapę terenów inwestycyjnych. 

Janikowo leżące nad brzegiem jeziora liczącego blisko 16 km długości jest bardzo zadbane, czyste i zielone. Zostało wybudowane od podstaw wśród pól, dlatego posiada grunty o zróżnicowanej powierzchni położone w granicach miasta bez konieczności opłat za odrolnienie przy inwestycjach. Janikowo znajduje się na trasie głównych magistrali kolejowych Poznań – Toruń- Olsztyn i Poznań - Bydgoszcz - Gdańsk.

Odległość do węzłów autostradowych A1 pod Toruniem to 58 km. oraz A2 w Koninie 80 km. Gmina Janikowo wybudowała w 2011 roku obwodnicę miasta ułatwiającą dojazd do nowych terenów.

- Znakomite zaopatrzenie w energię elektryczną i cieplną (elektrociepłownia w fabryce sody) oraz gaz ze stacji redukcyjnej na terenach inwestycyjnych i bocznica kolejowa pozwalają na lokalizację działalności przemysłowej i usług. Aktualne plany zagospodarowania przestrzennego i wsparcie ze strony samorządu ułatwiają szybką budowę - informuje Gmina Janikowo. 

 Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego nr +48523514411.

[ALERT]1616825564629[/ALERT]

(RJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%