Zamknij

Opakmet zaprasza na Drzwi Otwarte

10.56, 12.05.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 15.06, 12.05.2022

Po raz trzeci zapraszamy za kulisy pracy w Opakmet. Wszyscy chętni, absolwenci szkół i osoby poszukujące pracę, po uprzednim zgłoszeniu, będą mogli odwiedzić przedsiębiorstwo, zapoznać się z działalnością i przyjrzeć się wszystkim etapom produkcji. To rekrutacja w nowym stylu, zabierzcie swoje CV!

18 i 20 maja 2022 odbędą się spotkania mające na celu przybliżenie wszystkim zainteresowanym specyfiki codziennej pracy w przedsiębiorstwie i zachęcenia do składania dokumentów aplikacyjnych.

Każdy uczestnik będzie mógł zobaczyć jak wygląda produkcja, a co za tym idzie stanowiska pracy w firmie m.in. takie jak: operator maszyn CNC (krawędziarki, frezarki, laser), spawacz, ślusarz, monter czy technolog. Na koniec zainteresowane osoby będą mogły osobiście złożyć swoje CV. Serdecznie zapraszamy w środę lub w piątek o godz. 9.00 do siedziby firmy mieszczącej się przy ul. Marcinkowskiego 110.

Istnieje możliwość odwiedzenia nas również w sobotę – Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia dodatkowego terminu.

Opakmet jest dostawcą wyrobów metalowych w szczególności dla przemysłu kolejowego, ale również medycznego, maszynowego czy budowlanego. Co wyróżnia przedsiębiorstwo? Przede wszystkim ciągły, dynamiczny rozwój, stabilność, innowacyjność oraz brak monotonii. Elementy wyprodukowane przez Opakmet w głównej mierze trafiają do największych firm specjalizujących się w branży kolejowej zarówno w Polsce i w Europie.

Produkcja w firmie opiera się na dokumentacji technicznej klienta jak i na własnych projektach przygotowywanych przez biuro konstrukcyjno-technologiczne. Wyroby, które wychodzą spod rąk Opakmetu to m.in. dachy, ściany boczne i kabiny pociągów, skrzynie pod elektronikę czy różnego rodzaju zbiorniki i pulpity. Przedsiębiorstwo dysponuje wieloma technologiami i wysokiej jakości sprzętem, a pracownicy mają do dyspozycji roboty spawalnicze, prasy krawędziowe sterowane numerycznie, wycinarki laserowe, frezarki CNC, komory lakiernicze i wiele innych. Produkcja jest monitorowana przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pomiarowych jak np. ramię pomiarowe. Warto więc wykorzystać możliwość jaką daje firma i zobaczyć to wszystko na własne oczy.

[FOTORELACJA]190[/FOTORELACJA]

Na sam koniec, warto nadmienić, iż Opakmet to rodzinna firma, w tym roku obchodząca 40-lecie swojej działalności, która przez cały czas się doskonali i zapewnia wiele możliwości rozwoju swoim pracownikom, dlatego zachęcamy wszystkich do odwiedzin i zapoznania się z lokalną firmą z wieloletnim stażem.

Zgłoszenia prosimy kierować drogą telefoniczną oraz przez profil na Facebooku.

KONTAKT:

Tel. (052) 359 30 36 Facebook

Zachęcamy do zaobserwowania i śledzenia profilu inowrocławskiej firmy na Facebooku, na którym na bieżąco relacjonowane są działania i wykonywane prace przez pracowników firmy Opakmet.

Zapraszamy do obejrzenia filmu :

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%