Zamknij

W Opakmecie odbędą się Drzwi Otwarte!

10.29, 22.10.2022 reklama Aktualizacja: 10.34, 22.10.2022

Już po raz kolejny zapraszamy za kulisy pracy w firmie Opakmet. Wszyscy chętni, absolwenci szkół i osoby poszukujące pracy będą mogli odwiedzić przedsiębiorstwo, zapoznać się z działalnością i przyjrzeć się wszystkim etapom produkcji. To rekrutacja w nowym stylu, zabierzcie swoje CV!

 

28 i 29 października 2022 odbędą się spotkania mające na celu przybliżenie wszystkim zainteresowanym specyfiki codziennej pracy w przedsiębiorstwie i zachęcenia do składania dokumentów aplikacyjnych.  Każdy uczestnik będzie mógł zobaczyć jak wygląda produkcja, a co za tym idzie stanowiska pracy w firmie  m.in. takie jak: operator maszyn CNC (krawędziarki, frezarki, laser), spawacz, lakiernik, monter, inżynier procesów czy inżynier spawalnik. W ostatnim czasie w firmie zakupiono nowy sprzęt: spawarki z laserowym system spawania. Stąd też poszukujemy operatorów spawarek laserowych. Firma Opakmet daje możliwość przyuczenia na stanowiska, na które prowadzi rekrutacje. W trakcie Drzwi Otwartych zainteresowane osoby będą mogły osobiście złożyć swoje CV. Serdecznie zapraszamy w piątek lub w sobotę o godz. 9.00 do siedziby firmy mieszczącej się przy ul. Marcinkowskiego 110. 

Opakmet jest dostawcą wyrobów metalowych w szczególności dla przemysłu kolejowego, ale również medycznego, maszynowego czy budowlanego. Co wyróżnia przedsiębiorstwo?

Przede wszystkim ciągły, dynamiczny rozwój, stabilność, innowacyjność oraz brak monotonii. Elementy wyprodukowane przez Opakmet w głównej mierze trafiają do największych firm specjalizujących się w branży kolejowej zarówno w Polsce i w Europie. Produkcja w firmie opiera się na dokumentacji technicznej klienta jak i na własnych projektach przygotowywanych przez biuro konstrukcyjno-technologiczne.

Wyroby, które wychodzą spod rąk Opakmetu to m.in. dachy, ściany boczne i kabiny pociągów, skrzynie pod elektronikę czy różnego rodzaju zbiorniki i pulpity. Przedsiębiorstwo dysponuje wieloma technologiami i wysokiej jakości sprzętem, a pracownicy mają do dyspozycji roboty spawalnicze, prasy krawędziowe sterowane numerycznie, wycinarki laserowe, frezarki CNC, komory lakiernicze, spawarki laserowe i wiele innych. Produkcja jest monitorowana przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pomiarowych jak np. ramię pomiarowe. 

Warto więc wykorzystać możliwość jaką daje firma i zobaczyć to wszystko na własne oczy. 

[FOTORELACJA]217[/FOTORELACJA]

W razie pojawienia się pytań zapraszamy do kontaktu:

KONTAKT: 
Tel. (052) 359 30 36
Facebook 

Zachęcamy do  zaobserwowania i śledzenia profilu inowrocławskiej firmy na Facebooku, na którym na bieżąco relacjonowane są działania i wykonywane prace przez pracowników firmy Opakmet.

Zapraszamy do obejrzenia filmu pokazującego pracę na wybranych stanowiskach:

[ZT]3638[/ZT]

[ZT]3628[/ZT]

[ZT]3613[/ZT]

 

(art. spons.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%