Zamknij

W Janikowie ruszyła sprzedaż węgla po preferencyjnej cenie 2 tysięcy złotych

15.48, 05.12.2022 DJ Aktualizacja: 15.49, 05.12.2022
Skomentuj
REKLAMA

Od dnia 5 grudnia rozpoczyna się sprzedaż węgla (groszek i orzech) w trzech składach opałowych. Do osób, które złożyły wniosek o zakup opału będzie wykonywany telefon powiadamiający o możliwości obejrzenia węgla w wybranym składzie i odbiorze w kasie Urzędu Miejskiego w Janikowie druku zapłaty za węgiel.

- Faktura upoważniająca do odbioru węgla jest wystawiana po zapłacie całej należności. Wpłacać można bezpośrednio w kasie (przedłużono czas przyjmowania wpłat od 8.00 do 15.30) przygotowany jest również terminal do płatności kartą. Dla płatności wykonywanej na wskazane konto za pośrednictwem banku wydanie faktury może nastąpić w ciągu 1-2 dni po potwierdzeniu wpływu na konto - informuje Gmina Janikowo.

Wydanie węgla następuje w składzie wybranym we wniosku – we wszystkich składach jest ten sam węgiel sprowadzony z Kolumbii przez PGE Paliwa. W kolejnych dniach dowożone będą następne transporty opału.

- Proszę zachować cierpliwość, odbierać powiadomienie telefoniczne (włączony aparat z numerem zapisanym we wniosku). Powiadomienia są realizowane zgodnie z kolejnością składania wniosków - informuje Gmina Janikowo.

Odbiór zakupionej ilości opału należy potwierdzić własnoręcznym podpisem osoby odbierającej, pracownik składu potwierdza wydanie na fakturze – dlatego trzeba mieć ten dokument przy sobie. Wszelkie dodatkowe zlecenia – dowozu do domu lub pakowania węgla należy ustalać przed odbiorem w składach opału.

[ZT]3807[/ZT]

[ZT]3788[/ZT]
 

(DJ)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%