Zamknij

Ważne informacje dla pasażerów połączeń regionalnych. Jakie zmiany nastapią?

13.02, 17.01.2023 RJ, źródło InfoMogilno24.pl Aktualizacja: 13.03, 17.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

Autorzy Kolejowego Mogilna zapoznali się z proponowanymi zmianami jakie wejdą w życie od marcowej i czerwcowej korekty rozkładu jazdy oraz zaprezentowali własne propozycje, bazując na opiniach pasażerów.

- Już od czerwca na naszych torach pojawi się 7 codziennych par pociągów do Poznania - pięć do Torunia Wschodniego oraz dwa do Bydgoszczy Głównej. Utrzymane zostaną również pociągi KW z Mogilna do Poznania w ilości pięciu par, które będą skomunikowane z pociągami z Torunia/Bydgoszczy, kończących bieg w Mogilnie. Oznacza to 12 par pociągów osobowych Mogilno-Poznań Główny - informuje Kolejowe Mogilno.

Kolejowe Mogilno przekazało również, że godziny mają zostać dopasowane do potrzeb pasażerów - m.in. pasażerów dojazd do szkół na 8:00. Wszystko w ramach możliwości rozkładu.

- Za niedługo rozpoczną się prace nad rozkładem 2023/2024, gdzie również zostaliśmy zaproszeni do konsultacji. Dlatego też będziemy się do Was zwracać z prośbą o sugestie do nowej siatki. Szczegóły już wkrótce - podaje Kolejowe Mogilno.

(RJ, źródło InfoMogilno24.pl)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%