Zamknij

Ponad pół miliona na inwestycje w Kołudzie Wielkiej

09:05, 15.11.2020 | RJ, fot. Gmina Janikowo
Skomentuj
REKLAMA

Jak podaje Gmina Janikowo w Kołudzie Wielkiej uda się zrealizować projekt "Aktywny senior w Kołudzie Wielkiej". Samorząd pozyskał na zadanie ponad pół miliona złotych z środków EFRR.

- Ponad pół miliona otrzymała Gmina Janikowo na realizację zadania związanego z przystosowaniem, wyposażeniem, adaptacją obiektów w ramach projektu "Aktywny Senior w Kołudzie Wielkiej". Wartość wszystkich wydatków wyniosła 587 546,96 z czego otrzymanie dofinansowanie z Unii Europejskiej (EFRR) wyniosło 558 169,61 złotych - informuje Gmina Janikowo.

Odpowiedni wniosek został złożony do Urzędu Marszałkowskiego w ramach konkursu. Przedmiotem projektu jest wyposażenie, adaptacja obiektów do realizacji projektu "Aktywny Senior w Kołudzie Wielkiej" na terenie Gminy Janikowo. 

W ramach inwestycji zmiany obejmą polepszenie wyposażenia i adaptacji obiektów do nowych zadań, powstanie pokój dla animatorów z kącikiem kawowym, zespół szatni i umywalni dla kobiet i mężczyzn, wc ogólnodostępne (przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych).

-  Zrewitalizowana infrastruktura będzie przeznaczona między innymi na cele związane z projektem współfinansowanym ze środków EFS pn. "Aktywny senior w Kołudzie Wielkiej" - informuje Gmina Janikowo. 

[POGODA]1605427344121[/POGODA]

(RJ, fot. Gmina Janikowo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz