Zamknij
REKLAMA

Jest komunikat zarządu klubu w sprawie braku licencji. Co mówi Unia Janikowo?

21:37, 10.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Zarząd Klubu Sportowego Unii Janikowo odniósł się do tematu braku licencji na tegoroczne rozgrywki piłkarskie. Klub  poinformował, że dziś otrzymał pismo z Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie, który prowadzi proces licencyjny w III lidze gr.2. 

- Decyzją Komisji ds.Licencji III ligi gr.2 Klub Sportowy Unia Janikowo nie otrzymał licencję na sezon 2022/2023. Decyzja negatywna spowodowana jest brakiem złożenia dokumentu z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych o braku przeterminowanych zobowiązań w opłacaniu składek - informuje zarząd.

Od decyzji komisji licencyjnej przysługuje klubowi odwołanie w terminie 5 dni. Zarząd zapewnia, że z tego prawa skorzysta.

- W takiej samej sytuacji byliśmy przed sezonem 2020/2021 gdzie również opóźnienie spowodowane brakiem zaświadczenia skutkowało nie otrzymaniem licencji w trybie normalnym tylko tak jak w tym sezonie w komisji odwoławczej - dodaje zarząd.

Klub zapewnił, że dotychczasowe informacje o złożonym już odwołaniu nie są prawdziwe.

  - Stanowczo temu zaprzeczamy aby wiadomość e-mail z naszej klubowej skrzynki została wysłana w takiej formie Serdecznie zapraszamy Państwa na dwa ostatnie mecze w obecnym sezonie aby swoją obecnością i dopingiem ponieść biało niebieskich do zwycięstwa w Pucharze Polski oraz w ostatnim meczu ligowym gdzie w obu spotkaniach zmierzymy się zespołem Zawiszy Bydgoszcz - informuje klub.

[ZT]3065[/ZT]

[ZT]3056[/ZT]

[ZT]3046[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%