Zamknij

Wkrótce ważne mistrzostwa w warcabach. Organizatorzy odwiedzają przedszkola

13.09, 15.11.2022 . Aktualizacja: 13.11, 15.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Wraz z początkiem tygodnia trwa promocja 46. Drużynowych Mistrzostw Polski w warcabach 100 polowych w naszym powiecie. Mistrzostwa w tym roku odbywać się będą w Janikowie w dniach 18-20 listopada br.

Organizatorzy turnieju odwiedzają przedszkola na terenie powiatu inowrocławskiego z pokazowymi lekcjami podstawowych zasad gry w warcaby.

-Gościliśmy w Janikowie w grupie Stokrotek i w Kruszwicy między innymi w grupie Biedronek. Przedszkolaki byli bardzo zainteresowani warcabami. Początkowe zajęcia 30 minutowe na każdą grupę skończyło się wydłużeniem tego czasu o kwadrans - mówi Jan Chrząszcz, dyrektor turnieju.

Na co dzień Patrycja Tomczak, Rafał Chrząszcz i Jan Chrząszcz trenują dzieci i młodzież w ramach sekcji warcabowej w Mgok w Janikowie. Patrycja Tomczak wielokrotnie stawała na podium podczas Mistrzostw Polski, jej najwyższym osiągnięciem było 6 miejsce w Europie. Jan Chrząszcz to wielokrotny mistrz Polski, obecnie sędzia i trener.

- Przedszkolaki miały okazję poprzez zabawę poznać podstawowe zasady gry, obejrzeć najcenniejsze trofea a na zakończenie otrzymać pamiątkowe dyplomy - podsumowuje dyrektor turnieju DMP.

[FOTORELACJA]219[/FOTORELACJA]

[ZT]3733[/ZT]

[ZT]3726[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%