Zamknij

Unia Janikowo bez licencji. Będzie odwołanie

15:39, 19.06.2020 | RJ
Skomentuj
REKLAMA

Janikowski klub poinformował, że komisja ds. licencji klubowych Pomorskiego Związku Piłki Nożnej nie przyznała mu licencji na sezon 2020/2021. Decyzja jest związana z naruszeniem kryterium finansowych przepisów licencyjnych.

Na początku czerwca licencje otrzymały cztery drużyny III ligi. Wśród nich znalazła się Kotwica Kołobrzeg, KP Starogard Gdański, Mieszko Gniezno, Bałtyk Gdynia, Radunia Stężyca, Chemik Police, Świt Skolwin oraz Pogoń Szczecin. W późniejszym terminie udzielono licencji Gwardii Koszalin, Pomorzaninowi Toruń, Bałtykowi Koszalin i GKS Przodkowo. Niektóre z nich otrzymały nadzór infrastrukturalny.

Licencji nie otrzymał Górnik Konin (rażące naruszenie przepisów finansowych i infrastrukturalnych). Tymczasem kilka dni temu o braku licencji poinformowała także Unia Janikowo.

- Jest to skutek braku przesłania jednego z niezbędnych dokumentów z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Nasz Klub w trybie natychmiastowym prześle w/w dokument do Komisji Licencyjnej  składając tym samym odwołanie - zapewniła kibiców Unia.

Najbliższe spotkanie piłkarskie w Janikowie czeka nas 20 czerwca w sobotę na Stadionie Miejskim im. Bolesława Ciesielskiego. Będzie to  sparing z Notecią Łabiszyn.

- Na sparing może wejść 80 osób — 30 na trybunie i 50 miejsc stojących, każdy zobowiązany jest do zachowania dystansu społecznego oraz zakrycia ust i nosa - przypomina klub.

[ZT]670[/ZT]

[ZT]668[/ZT]

 

(RJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz