Nagrody oraz gratulacje na ręce zwycięzców złożyli Przewodniczący Rady Miejskiej w Janikowie – Pan Tomasz Skupin, Burmistrz Gminy i Miasta Janikowo – Pan Bartłomiej Jaszcz oraz Kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji – Pan Grzegorz Płuciennik.
- Rywalizacja opierała się na pomiarach zarejestrowanych tras rowerowych aplikacją Aktywne Miasta stworzoną przez Miasto Bydgoszcz. Wystarczyło zainstalować aplikację na swoim smartfonie i dołączyć do rywalizacji RSP 2024 dla gmin. Przed wyruszeniem w trasę koniecznie uruchomić nową aktywność w aplikacji i zakończyć ją po powrocie. W tegorocznej akcji wzięło udział 43 mieszkańców którzy łącznie wykręcili 13 997 kilometrów dla naszej gminy. Pozwoliło to uzyskać 1120 punktów i zająć 52 miejsce wśród 96 gmin. Dziękujemy wszystkim uczestnikom którzy przyczynili się do takiego rezultatu i już teraz zapraszamy na przyszłoroczną akcję! - przekazał Burmistrz Janikowa Bartłomiej Jaszcz.
Najbardziej wytrwali kolarze w gminie:
1. Wojtek Partyka – 1913,76 km
2. Mariusz Sitko – 1815,59 km
3. Lesław Marczewski – 1616,93 km
Najwięcej kilometrów wśród kobiet wyjeździły:
1. Agnieszka Powałowska – 1287,51 km
2. Izabela Siemińska – 489,66 km
3. Małgorzata Jaszcz – 337,34 km
[ZT]8276[/ZT]
[ZT]8273[/ZT]
[ZT]8271[/ZT]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu abcjanikowo24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz