Zamknij
REKLAMA

Szykują koncert dla uczniów ósmych klas! Takie atrakcje w inowrocławskiej Szkole Rzemiosła

16:01, 08.06.2021 | MP
Skomentuj

17 czerwca o godzinie 14:30 w Szkole Rzemiosła przy ulicy Poznańskiej 18 rozpocznie się koncert z licznymi atrakcjami dla uczniów ósmych klas szkół podstawowych!

Okazja do zwiedzania szkoły, możliwość uczestniczenia w koncercie oraz liczne atrakcje związane z prezentacją zawodów przygotowuje dla uczniów ósmych klas Szkoła Rzemiosła przy ulicy Poznańskiej 18 w Inowrocławiu.

- Choć każdy dzień jest w naszej szkole dniem otwartym i w dowolnym momencie możecie zwiedzać naszą szkołę i zapoznawać się z naszymi możliwościami kształcenia zawodowego, to postanowiliśmy dla Was absolwentów ósmych klas coś nietypowego. Koncert połączony z prezentacją zawodów to możliwość konkretnego i osobistego zapoznania się z możliwościami naszej szkoły - podkreśla dyrektor szkoły Ireneusz Springer.

Całość wydarzenia odbędzie się na boisku szkolnym oraz w budynku  Szkoły Rzemiosła. Dla uczniów wystąpi zespół Acoustic Berry, który gra przeróżne standardy oraz piosenki w swoich akustycznych aranżacjach. 

Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z zawodami i kierunkami kształcenia w Szkole Rzemiosła. Dla uczniów ósmych klas Szkoły Podstawowej przewidziano liczne atrakcje. Zainteresowani będą mogli wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Dziewczęta zyskają możliwość skorzystania z darmowych usług fryzjerskich. 

[ZT]1557[/ZT]

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%