Zamknij

Wyniki matur w szkołach powiatu inowrocławskiego. Jak poszło maturzystom?

13:11, 06.07.2021 | MP
Skomentuj
REKLAMA

Powiat Inowrocławski będący organem  prowadzącym dla szkół powiatowych podał częściowe wyniki egzaminów maturalnych. Łącznie egzamin dojrzałości zdawało 964 tegorocznych absolwentów szkół. 

Organ prowadzący podał częściowe wyniki informując o tym ile osób zdało maturę w poszczególnych szkołach.

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu zdało 138 uczniów, w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu 160, w III Liceum Ogólnokształcącym im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu 146, w Zespole Szkół Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu 114, w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Genowefy Jaworskiej w Inowrocławiu 20, w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Inowrocławiu 35, w Zespole Szkół Ekonomiczno-Logistycznych w Inowrocławiu 62, w Zespole Szkół Budowlanych im. gen. Władysława Sikorskiego w Inowrocławiu 26,  w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w  Kościelcu 12, w Zespole Szkół im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy 13, w Zespole Szkół Weterynaryjno-Przyrodniczych w Kobylnikach 9, a w Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Żeromskiego w Inowrocławiu 7. 

[ZT]16776[/ZT]

- Matura to pierwszy poważny sprawdzian wiedzy, ale także odporności i wewnętrznej siły naszych uczniów. Serdecznie gratuluję maturzystom, którym udało się osiągnąć pozytywny wynik egzaminu dojrzałości, a tym, którym się nie powiodło życzę powodzenia w czasie ponownej próby. Jestem też pewna, że absolwenci w szkołach powiatowych otrzymali solidne podstawy wiedzy i umiejętności, które pomogą im zrealizować plany i marzenia. – powiedziała starosta Wiesława Pawłowska

Największy odsetek zdawalności osiągnięto w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu. 

[ZT]16774[/ZT]

[ZT]16770[/ZT]

 

(MP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%