Zamknij

Akcja Zima w Janikowie. Zobacz zdjęcia z zimowych ferii [FOTO]

08:59, 23.01.2019 | NAD
REKLAMA
Skomentuj

 

Od 14 stycznia trwają na terenie województwa kujawsko-pomorskiego ferie zimowe. W Janikowie nie brakuje w tym czasie atrakcji i rozrywek dla najmłodszych. Na czas ferii Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Janikowie zorganizował "Akcję ZIMA" dla dzieci i młodzieży.

W pierwszym dniu ferii  w Ośrodku Kultury oraz w świetlicach odbyły się animacje dla dzieci z opiekunami, zajęcia zapoznawcze,  plastyczne, tworzenie kartek na Dzień Babci i Dziadka oraz zajęcia ruchowe. Drugiego dnia dzieci wyjechały do Centrum Zabaw "Frajda" oraz zwiedzały wystawę solnictwa w Inowrocławiu.

- Następnie na hali OSiR w Janikowie odbyły się zajęcia sportowe oraz specjalnie dla nas przyjechał dmuchany plac zabaw. W czwartek w pierwszym oraz w drugim tygodniu ferii cała grupa wyjechała do Torunia.  Tam oglądaliśmy w Planetarium  film "Cudowna Podróż" oraz zwiedzaliśmy wystawę "Mars" oraz "Geodium".  Nie zabrakło czasu na wspólne zdjęcie przy Pomniku Mikołaja Kopernika oraz na zakup pamiątek. W piątek na świetlicy odbyła się zabawa karnawałowa. Dzieci wraz z opiekunami przebrani byli w świetne, kolorowe stroje. Dzieci każdego dnia miały zapewnioną opiekę, posiłek oraz dobrą zabawę - informuje Adam Grabowski z janikowskiego MGOK.

(NAD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© abcjanikowo24.pl | Prawa zastrzeżone