Zamknij

Uczeń Szkoły Rzemiosła Mateusz Kowoll z wyjątkowym wyróżnieniem na skalę kraju

20.45, 20.06.2022 . Aktualizacja: 20.46, 20.06.2022
Skomentuj
REKLAMA

Kształcący się w zawodzie fotograf uczeń Zespołu Szkół Zawodowych Rzemiosła - Rzemieślniczej Szkoły Branżowej I Stopnia w Inowrocławiu Mateusz Kowoll, odniósł sukces w ogólnopolskim konkursie fotograficznym.

Prace Mateusza zostały docenione w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Portret 2022 gdzie można było zgłosić od 4 do 8 zdjęć. Zwycięzcom przyznano nagrody finansowe, a najlepsi autorzy otrzymali zaproszenie oraz Vouchery na kontynuowanie nauki w poznańskiej Szkole Fotografii "Fotografika".

Jak poinformowali organizatorzy w konkursie wzięło udział 10 338 autorów. Wśród wyróżnionych znalazły się prace Mateusza.

- Podesłał Pan bogaty zestaw prac. Dużą rolę w Pana twórczości gra światło i kolor, łączy Pan te dwa elementy i przedstawia na wiele różnych sposobów, eksperymentuje Pan, wypracowuje swój własny styl. Podoba nam się minimalistyczna kompozycja i emocje modelek - poinformowali organizatorzy.

Każde ze zgłoszonych zdjęć otrzymało osobną recenzję. Jury podkreśliło zwłaszcza eksperymentowanie, intuicję autora, a także jego talent.

- Gratuluję Mateuszowi bardzo dobrych recenzji, które otrzymał od jurorów. To świadczy o jego niezwykłym potencjale. Cieszę się, że to właśnie w Szkole Rzemiosła swoje pasje ma możliwość rozwijać Mateusz. Rozwijanie się oraz zdobywanie ciągle nowej wiedzy jest zawsze godne podkreślenia i wsparcia - podkreślił dyrektor placówki Ireneusz Springer.

Teraz uczeń III klasy Szkoły Rzemiosła uzyskał okazję aby współpracować z profesjonalistami (pracującymi dla Vogue, ELLE, Reserved), wzbogacić swoje portfolio, a także poznać zasady rynku fotograficznego.

Nauczycielem ucznia oraz opiekunem nauczania praktycznego jest pan Przemysław Bohonos.

[ZT]3114[/ZT]

[ZT]3106[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%