Zamknij

Kino samochodowe w Janikowie

22:52, 09.06.2020 | RJ
Skomentuj
REKLAMA

W najbliższą niedziele (tj. 14 czerwca br.) MGOK Janikowo wraz z zaprzyjaźnionymi instytucjami organizuje Kino Samochodowe. Jak wygląda regulamin?

 

REGULAMIN KINA SAMOCHODOWEGO W JANIKOWIE

§ 1
Regulamin obowiązuje Uczestników Wydarzenia Kino Samochodowe w Janikowie w dniu 14.06.2020 r., podczas którego odbędzie się projekcja filmu „(nie)znajomi”. Organizatorem Wydarzenia jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Janikowie. Regulamin jest dostępny w siedzibie M-GOK oraz na profilu FB M-GOK w Wydarzeniach. Uczestnictwo w Wydarzeniu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu a także zobowiązanie do przestrzegania jego postanowień oraz dotrzymania wytycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla instytucji kultury z dn. 18.05.2020 r. Organizator nie pobiera od Uczestników opłat za udział w Wydarzeniu.

§ 2
Wydarzenie odbywa się w Janikowie na terenie Stadionu Miejskiego im. Bolesława Ciesielskiego przy ul. Głównej 40, w wyznaczonej strefie, w godzinach od 21:45 do zakończenia emisji filmu.

Liczba miejsc dla Uczestników jest ograniczona i wynosi 60 pojazdów. Przez pojazd Organizator rozumie samochody osobowe o wysokości do 2m. Inne pojazdy, o niestandardowych wymiarach/wyposażeniu, mogą nie zostać wpuszczone na teren Wydarzenia.
Uczestnictwo w Wydarzeniu możliwe jest wyłącznie dla posiadaczy bezpłatnych wejściówek. Wejściówki w liczbie 60 szt. będzie można odebrać w dniach od 10.06.2020 r od godz. 8:00 w kasie kina Manhattan w MGOK.
Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu Wydarzenia, repertuaru, a w uzasadnionym przypadku do odwołania lub przerwania Wydarzenia.
Wszyscy Uczestnicy biorą udział w Wydarzeniu dobrowolnie i na własną odpowiedzialność. W przypadku osób niepełnoletnich udział w Wydarzeniu możliwy jest jedynie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych.

§ 3
Podczas Wydarzenia w imieniu Organizatora nad bezpieczeństwem i przestrzeganiem zapisów niniejszego Regulaminu czuwać będą osoby upoważnione przez Organizatora (obsługa Wydarzenia). Uczestnicy Wydarzenia mają obowiązek stosować się do poleceń obsługi Wydarzenia, szczególnie mających na celu zachowanie bezpieczeństwa:
Każdy uczestnik pokazu przy wjeździe na teren Wydarzenia zostanie poproszony o poddanie się bezdotykowemu mierzeniu temperatury, przeprowadzanego przez obsługę. W tym celu należy założyć maseczkę lub przyłbicę, zasłonić usta i nos, uchylić okno na minimalną możliwą szerokość umożliwiającą pomiar. W przypadku stwierdzania temperatury powyżej 37 stopni Celsjusza, osoba taka wraz ze współpasażerami nie uczestniczy w pokazie i nie zostanie wpuszczona na teren Wydarzenia.
Wejściówki sprawdzane są przez zamknięte okno. Po okazaniu wejściówki należy ją zachować do ewentualnej ponownej kontroli.
Uczestnictwo w Wydarzeniu możliwe jest jedynie w samochodzie osobowym. W pojeździe mogą przebywać maksymalnie 2 osoby dorosłe oraz, w przypadku pokazów skierowanych do widowni familijnej, 2 dzieci do 15 r.ż.
W przypadku pojazdów z nadwoziem wyposażonym w opuszczany dach (tzw. cabrio), o ile dach jest opuszczony („otwarty”), w trakcie Pokazu należy mieć założoną maseczkę lub przyłbicę.
Miejsca są nienumerowane. Miejsce na terenie projekcji wskaże obsługa w zależności od wysokości samochodu.
Wychodzenie z samochodów jest niedozwolone. Wyjątkiem są ważne przyczyny związane z bezpieczeństwem lub potrzeba skorzystania z toalety – jeśli jest udostępniana. Należy pamiętać o przestrzeganiu zalecanego odstępu 2 m od pozostałych uczestników i obsługi.
Nie wolno palić papierosów i papierosów elektronicznych oraz pić alkoholu podczas wydarzenia. Prosimy o uszanowanie komfortu innych widzów.
Wjazd na teren kina Wydarzenia będzie możliwy od godziny 20:45.
Prosimy o przyjazd na minimum 15 minut przed planowaną projekcją.
Obowiązuje całkowity zakaz nagrywania, fotografowania lub utrwalania w jakiejkolwiek innej formie wyświetlanego filmu lub jego dźwięku.
Uczestnik Wydarzenia naruszający zasady Regulaminu, może zostać usunięty z terenu Wydarzenia.
Jeśli Uczestnik zdecyduje się opuścić miejsce Wydarzenia w trakcie trwania emisji filmu, będzie mógł zostać ponownie wpuszczony na jego teren wyłącznie po okazaniu wejściówki.
Uczestnik zobowiązany jest do wyłączenia silnika po ustawieniu pojazdu na miejscu parkingowym i obowiązkowo zobowiązany jest do pozostawienia pojazdu na tzw. „biegu” z wyłączonymi światłami samochodowymi.
Organizator zastrzega sobie prawo wykonywania nagrań filmowych oraz wykonywania zdjęć na potrzeby promocyjne kina samochodowego. Uczestnictwo w Wydarzeniu skutkuje wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku w mediach elektronicznych, drukowanych i społecznościowych.

[POGODA]1591735827250[/POGODA]

(RJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz