Zamknij

PIKO-SPORT

ul. Wrocławska 33e, 55-095 Długołęka
+71 725 51 58

O nas

PIKO-SPORT to przedsiębiorstwo, w którego asortymencie znajduje się odzież oraz akcesoria sportowe. Firma wspiera sportowców z każdej dyscypliny i oferuje stroje piłkarskie, siatkarskie, stroje do piłki ręcznej, koszykówki, rugby, biegania, wioślarstwa czy hokeja na trawie. Akcesoria, które znajdują się na stronie PIKO-SPORT to nakolanniki siatkarskie, ochraniacze, piłki czy torby.

PIKO-SPORT realizuje zarówno indywidualne zamówienia, jak i współpracuje w zakresie sponsoringu, gdzie wciela się w rolę partnera technicznego dla klubów i związków sportowych.

Firma PIKO-SPORT oferuje szybką realizację zamówień oraz profesjonalny showroom, w którym na żywo można zobaczyć produkty ERREA, których PIKO-SPORT jest certyfikowanym dystrybutorem. Można wówczas obejrzeć z bliska i dotknąć materiałów, z jakich są wykonane. Oprócz tego, PIKO-SPORT oferuje nadruki i wizualizacje, które pozwolą na spersonalizowanie strojów sportowych.

Po godzinach, firma PIKO-SPORT wspiera inicjatywy społeczne poprzez sponsorowanie sportowych imprez z udziałem dzieci i młodzieży oraz rozwija swoje pasje poprzez udział w maratonach biegowych.