Zamknij

O nas

Sklep Miękkie pojawił się w odpowiedzi na zapotrzebowanie materiałów na polskim rynku. W swoim asortymencie posiada tkaniny i dzianiny różnego typu, od lnu po tiul i welur - wszystkie schludnie posegregowane w kategorie. Osoba decydująca się na zakupy w sklepie Miękkie, może przeczytać szczegółowy opis danego materiału i dowiedzieć się, co będzie mogła z niego uszyć. Specjaliści, którzy tworzą daną tkaninę, wiedzą najlepiej, jakie jest jej przeznaczenie.

Firma nie chce stać w miejscu - stawia na rozwój, zarówno pod względem wizualnym, jak i technologicznym. Głównym celem wciąż pozostaje jednak wysoka jakość i trwałość danego materiału. Miękkie nie boi się wyzwań - firma stworzyła kolekcję wzorów w kolaboracji ze znaną warszawską tatuatorką, która narysowała szkice, a Miękkie wydrukowało je na swoich tkaninach. Rynek lubi tego rodzaju nowinki i odstępstwa od normy!

Oprócz zakupienia materiałów, na stronie internetowej Miękkie można również przeczytać wiele o ich powstawaniu i użytkowaniu, ponieważ na platformie Miękkie znajduje się także blog. Opublikowane wpisy pękają w szwach od ciekawostek na temat produkcji tkanin, a także informacji o składach materiałów, modowych inspiracji i innych.