Zamknij

Szczęśliwy finał nocnych poszukiwań seniora

09:36, 06.07.2021 | KPP
Skomentuj

Inowrocławscy kryminalni z zespołu poszukiwań i policjanci „patrolówki” w godzinę odnaleźli zaginionego 90-letniego mężczyznę. Na szczęście seniorowi nic się nie stało.

W minioną niedzielę (4.07.21) około 23.00 do inowrocławskiej komendy zgłosiła się kobieta i poinformowała, że tego też dnia około 18.30 jej 90-letni towarzysz, z którym przyjechała do sanatorium opuścił miejsce pobytu i "zniknął". Niestety jej poszukiwania „na własną rękę” nie przyniosły rezultatu, dlatego poprosiła funkcjonariuszy o pomoc.

Policjanci natychmiast zorganizowali działania, które miały na celu ustalenie miejsca pobytu seniora. Ważny był czas z uwagi na wiek mężczyzny, jego schorzenia i nocną porę. Intensywne poszukiwania prowadzone były na terenie miasta, ale i w Parku Solankowym. Po niespełna godzinie policjanci odnaleźli mężczyznę na terenie innego sanatorium.

Zgłaszająca, za tak szybką i skuteczną reakcję pisemnie podziękowała policjantom słowami: „Serdeczne podziękowania dla Policji w Inowrocławiu i pełne uznania dla ofiarności i chęci przyjścia mi z pomocą”.

[ZT]16770[/ZT]

[ZT]16769[/ZT]

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%