Zamknij

Na motocyklach pożegnają lato. Duża impreza w sąsiedniej gminie

16.53, 06.10.2021 mp Aktualizacja: 16.53, 06.10.2021
Skomentuj
REKLAMA

Kruszwicki klub motocyklowy Born to Ride MC Poland zaprasza wszystkich miłośników jednośladów, na spotkanie zamykające sezon. Organizatorzy proponują wspólne wspominanie miejsc odwiedzanych w tym roku, opowiadanie o sprzętach jakimi poruszają się na drogach oraz poruszenie tematu planów na jesień i na przyszły rok.

Organizatorzy zapewniają strawę,  nie tylko z grilla ale i duchową. Uczestnicy posłuchają na żywo koncertu najlepszej kapeli coverowej w regionie „Acoustic Berry” z jej charyzmatyczną wokalistką Jagodą Budner. O dobre dźwięki zadba Krzysztof „Kosa” Kosiński z przyjaciółmi.

- Mamy nadzieję, że będzie to świetna okazja do integracji środowiska motocyklowego w regionie, poznania się i  zaplanowania wspólnych wyjazdów by odkrywać nieznane zakątki Polski i Europy – mówi sekretarz Chapteru Ireneusz Springer.

Uczestnicy wydarzenia spotkają się 10 października o godz. 14 w Kruszwicy przy ul. Żeglarskiej (strzałka w lewo będzie na drzewie) w Housie Chapteru Born to Ride MC Poland. 

-  Zapraszamy serdecznie na spotkanie bo „ Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy". Czekamy. Do zobaczenia! - dodaje.

[ZT]1231[/ZT]

[ZT]1225[/ZT]

[ZT]1221[/ZT]

 

(mp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%