Zamknij

Były groźby i wandalizm. Mężczyzna trafił do aresztu

01:05, 21.07.2019 | KPP/Izabella Drobniecka
Skomentuj
REKLAMAZachowanie jednego z mężczyzn pozostawia wiele do życzenia. Nie tylko groził jednemu z kierowców, ale też zniszczył mu samochód. Po zatrzymaniu przez policjantów usłyszał zarzuty popełnienia dwóch przestępstw i na najbliższy miesiąc trafił za kraty.

Wczoraj (18.07) policjanci z Pakości doprowadzili do oskarżyciela i sądu 32-letniego mężczyznę. Powodem jego zatrzymania było to, że groził innemu mężczyźnie i uszkodził mu samochód marki Seat.

Do zdarzenia doszło (16.07) na jednej z ulic Pakości. Do samochodu marki Seat niespodziewanie wsiadł jakiś mężczyzna. Gdy kierowca pojazdu zwrócił mu uwagę i kazał wysiąść, ten zareagował agresywnie. Zniszczył lusterka przy seacie i wybił rękoma szybę. Ponadto kierowcy tego pojazdu groził, że go zabije. Następnie jakby nigdy nic udał się do pobliskiego baru.

Powiadomieni o zdarzeniu pakoscy policjanci interweniowali. Podczas zatrzymania napastnika również w obecności policjantów zachowywał się on agresywnie. Nadal wykrzykiwał groźby w kierunku poszkodowanego kierowcy.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwiał. Policjanci zebrali dowody, które przedłożyli oskarżycielowi. Po tym jak mężczyzna usłyszał zarzuty gróźb karalnych i uszkodzenia mienia, stanął przed sądem. Decyzją sądu najbliższy miesiąc spędzi za kratami. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.


 

(KPP/Izabella Drobniecka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz