Zamknij

84-latek trafił do aresztu. Odpowie za usiłowanie wymuszenia rozbójniczego

13:35, 27.11.2019 | KPP
Skomentuj
REKLAMA

84-letni mieszkaniec gminy Inowrocław został zatrzymany przez policjantów, a potem na miesiąc trafił do aresztu. Zarzut, który usłyszał to usiłowanie wymuszenia rozbójniczego. Grozi mu 10 lat więzienia.

Wczoraj (26.11) kryminalni doprowadzili do oskarżyciela, a potem sądu zatrzymanego dzień wcześniej 84-letniego mężczyznę. Cała sprawa ma swój początek w połowie listopada, kiedy to do jednego z mieszkań gminy Inowrocław przyszedł mieszkający w tym samym domu 84-letni mężczyzna. Odwołując się do nieuregulowanych sytuacji spadkowych zażądał od mieszkającej tam kobiety 20 tys. zł. Zagroził, że jeśli takiej kwoty nie dostanie, spali dom.

[POGODA]1574857986355[/POGODA]

Kobieta powiadomiła o zdarzeniu inowrocławską Policję. Kilka dni temu policjanci zatrzymali mężczyznę i zebrali dowody, które pozwoliły na postawienie mu zarzutów. Zarówno Policja jak i oskarżyciel wnioskowali o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Sąd zdecydował, że najbliższy miesiąc spędzi za kratami. Mężczyzna odpowie teraz za usiłowanie wymuszenia rozbójniczego. Grozi za nie kara pozbawienia wolności do lat 10.

(KPP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz